Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 15 » Тиждень безпеки дорожнього руху
14:50
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 17 листопада 2019 року проходить ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху.  З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Сквирській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. М. Ольшевського тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики Тижня в школі класними керівниками проводилися  круглі столи, виховні години , перегляд презентацій. Вчителем з основ здоров’я  Чвирук Н.М. у 5-8 кдасах інтерактивні хвилинки «Знай і виконуй правила дорожнього руху».

15 листопада 2019 року пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна». Випуск газети «Азбука дорожнього руху».

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Фотоальбом

 

Подібні матеріали
Переглядів: 80 | Додав: Олександр | Теги: Тиждень безпеки дорожнього руху | Рейтинг: 0.0/0