Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 21 » Співпраця « Школа – ДНЗ «Сквирське ВПУ»
15:47
Співпраця « Школа – ДНЗ «Сквирське ВПУ»

21 листопада 2019 року цікаво, змістовно з багатьма майстер- класами відбулася профорієнтаційна робота в ДНЗ «Сквирське ВПУ» учнів 9-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. М. Ольшевського.

Директор Пасічник Олександр Сергійович та вчитель  історії Вдовиченко Ірина  Володимирівна розповіли про переваги та перспективи навчання та після закінчення закладу.

А потім розпочалися цікаві майстер-класи по різних спеціальностях:

Букін Костянтин Володимирович з учнями познайомив з азами слюсарної майстерності.

Столярні майстерні Гладун Михайло Петрович з учнями показали технологічний процес обробки деревини та складання ліжка.

В автокласі майстер виробничого навчання  Кудлай Михайло Миколайович за допомогою ендоскопа провів діагностику внутрішнього стану автомобіля.

В кухні – лабораторії Майорко В’ячеслав Олександрович познайомив з професією кухара, а самі бажаючі дев’ятикласники безпосередньо взяли участь у випіканні піци та пирогів для смакування по завершенню заходу.

Момотенко Сергій Анатолійович продемонстрував разом з учнями третьокурсниками проведення робіт по ремонту головки двигуна та клапанів притирання.

Учні 9-го класу як дівчата так і хлопці спробували себе водіями на тракторах на спеціальному майданчику з майстром виробничого навчання Чорним Володимиром Михайловичем.

Мухіна Галина Петрівна спочатку продемонструвала ролик - презентацію про кухарів – офіціантів, а учениця ІІІ-го курсу Тамара  розповіла та показала презентацію « Таємничий світ кави». Галина Петрівна  провела майстер – клас по зварюванню кави різних сортів і способів її приготування. Дев’ятикласники спробували каву по – східному, каву по – баварські, каву глясе. А потім відбувся майстер – клас з сучасних видів складання серветок, а саме у формі лотоса. На останок учні 9-го класу смакували піцу та пироги, які ж самі приготували.

Всім дітям дуже сподобалося, а заступник директора Власенко Людмила Петрівна підвела підсумок заходу та побажала зробити правильний вибір у майбутньому.

Фотоальбом

Подібні матеріали
Переглядів: 68 | Додав: Олександр | Теги: ВПУ | Рейтинг: 0.0/0