Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 22 » Розклад ДПА 11клас
10:35
Розклад ДПА 11клас

РОЗКЛАД

державної підсумкової  атестації в 11, 12 класах (екстернат) Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського Сквирської районної ради Київської області в 2014/2015 навчальному році

Клас\Дата

22.05.2015

25.05.2015

26.05.2015

11

Математика

(письмово)

Початок о 9:00

Аудиторія №16

Біологія

(письмово)

Початок о 9:00

Аудиторія №16

Фізика

(письмово)

Початок о 11:00

Аудиторія №16

Історія України

(письмово)

Початок о 11:00

Аудиторія №16

Географія

(письмово)

Початок о 11:00

Аудиторія №16

Англійська мова

(письмово)

Початок о 13:00

Аудиторія №16

12

(екстернат)

Історія України

(письмово)

Початок о 9:00

Аудиторія №19

 

Українська література

(письмово)

Початок о 9:00

Аудиторія №19

 

Склад

комісій для проведення державної підсумкової атестації  в 11, 12-х класах (екстернат) Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  ім. М. Ольшевського  Сквирської районної ради Київської області у 2014/2015 н. р.

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

Член атестаційної комісії

22.05.

2015

9:00

11

Математика

(письмово)

Дячук Олена Григорівна, освіта вища, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, вчитель географії та біології, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Мандрига Зоя Іванівна, освіта вища, вчитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії

Саченко  Надія Анатоліївна, освіта вища, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії

22.05.

2015

11:00

11

Історія України

(письмово)

Сарафинюк Леонід Васильович, освіта вища, директор школи, вчитель географії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Петренко Надія Леонідівна, освіта вища, вчитель історії та суспільствознавства середньої школи, спеціаліст вищої категорії

Янчук Тетяна Володимирівна, освіта вища, вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії

22.05.

2015

9:00

12 (екстер-нат)

Історія України

(письмово)

Сарафинюк Леонід Васильович, освіта вища, директор школи, вчитель географії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Лисак Тетяна Олексіївна, освіта вища, вчитель історії та правознавства, спеціаліст другої категорії

Янчук Тетяна Володимирівна, освіта вища, вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії

25.05.

2015

9:00

11

Біологія

(письмово)

Сарафинюк Леонід Васильович, освіта вища, директор школи, вчитель географії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Дячук Олена Григорівна, освіта вища, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, вчитель географії та біології, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Стригун Надія Василівна, освіта вища,  вчитель біології і хімії, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

25.05.

2015

11:00

11

Географія

(письмово)

Сарафинюк Леонід Васильович, освіта вища, директор школи, вчитель географії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Дячук Олена Григорівна, освіта вища, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, вчитель географії та біології, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Мірутенко Олена Миколаївна, освіта вища, географії та біології, спеціаліст першої категорії

26.05.

2015

11:00

11

Фізика

(письмово)

Сарафинюк Леонід Васильович, освіта вища, директор школи, вчитель географії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Лінченко Олена Василівна, освіта вища, вчитель фізики і математики, спеціаліст першої категорії

Мандрига Зоя Іванівна, освіта вища, вчитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії

26.05.

2015

13:00

11

Англійська мова

(письмово)

Сарафинюк Леонід Васильович, освіта вища, директор школи, вчитель географії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Беленок Тетяна Василівна, освіта вища, вчитель іноземної мови і географії, спеціаліст вищої категорії

Зубрій Наталія Володимирівна, освіта вища, вчитель іноземної мови, спеціаліст

26.05.

2015

9:00

12

(екстер-нат)

Українська література

(письмово)

Сарафинюк Леонід Васильович, освіта вища, директор школи, вчитель географії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Скочко Олена Павлівна, освіта вища, вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Кузьомко Світлана Аркадіївна, освіта вища, вчитель української мови і літератури,  спеціаліст вищої категорії

Подібні матеріали
Переглядів: 301 | Додав: Олександр | Теги: ДПА, Розклад, 2015 | Рейтинг: 5.0/1