Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Козацькі забави
14:23
Козацькі забави

12 жовтня 2018 року в 2 класі було проведено виховний захід «Козацькі забави» з метою поповнення знань про козаків, їх традиції, звичаї, наслідування кращих рис та бажання бути козакам гідною зміною.

Здавна українська земля славилася своїми добрими і героїчними традиціями. Її сини – запорізькі козаки навіки ввійшли до скарбниці пам’яті українського народу.

Під час перегляду мультфільмів учні ознайомились із традиціями, побутом, звичаями козаків. Для піднесення бойового духу сучасного козацтва відбулисьз магання двох куренів «Козачата» і «Запорожці».

Гарні, веселі,спритні наші козаки  співали козацьку пісню, стрибали на коні-м’ячі, розмахуючи шаблею, попадали в ціль, садили і збирали картоплю, а ще козацьким духом мірялись.

В конкурсі «Їм і не наїмся» хлопчакизмагалися у спритності: хтошвидшевідкусить бублика без допомоги рук. Конкурс «Кращий оселедець» виявив найбільш художньообдарованих та кмітливих козаків, адже вся команда брала участь у конкурсі та кожен представник гурту вніс свій штрих у створення портрету справжнього козака з оселедцем на голові.
Фотоальбом

В кінці свята на всіхчекавсмачний сюрприз – вареники, які із справжнім задоволенням та апетитом смакували учасники козацьких забав.Свято «Козацькі забави» – вдалося на славу.

Були проведені різноманітні конкурси, вікторини, присвяченік озакам.

Такі заходи ознайомлюють учнів із славними сторінками історії нашого народу, виховують почуття патріотизму, шанобливого ставлення до великих синівУкраїни.

Подібні матеріали
Переглядів: 97 | Додав: Олександр | Теги: козацькі забави | Рейтинг: 0.0/0