Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 11 » До Дня української писемності та мови
15:36
До Дня української писемності та мови

08 листопада 2019 року в Сквирській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. М. Ольшевського пройшли заходи до Дня української писемності та мови.

У 4 класі пройшов урок з нагоди Дня української писемності та мови. Кожний учень став автором власної газети «Моя чудова українська мова». Діти заповнювали рубрики «Цікаві факти про українську мову», записували загадки про мову, добирали прикметники і написали сенкан. Найбільше здивування викликав той факт, що найбільш вживаною в українській мові є літера «П», а найменш вживаною – «Ф».

У 3 класі пройшла година спілкування, де учні мали змогу відгадувати загадки, ребуси, вислови про мову. Написали диктант «Рідна мова». На уроці музичного мистецтва, який проводила Придатко Любов Сергіївна вивчили пісню про українську мову.

Учні школи написали Всеукраїнський радіодиктант на тему « Від бересту – до «цифри».

Вчитель української мови і літератури Кузьомко Світлана Аркадіївна провела позакласний захід для учнів 8-11 класів «Мова – коштовний скарб народу». Головна мета – поглибити знання школярів про виникнення писемності. Показати красу і багатство рідної мови; берегти цей неоціненний дар.

Фотоальбом

Подібні матеріали
Переглядів: 74 | Додав: Олександр | Рейтинг: 0.0/0