Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Січень » 23 » День Соборності України
09:43
День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу в Сквирській загальноосвітній школі I – III ступенів № 1 ім. М. Ольшевського були проведені тематичні заходи.

День 22 січня в нашій школі був доволі насиченим. Учні 9-11 класів переглянули фільм «Разом з власної волі 1919». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності.

За розкладом пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці» в першому класі, «День Соборності України» у третьому класі, «Єднання заради Незалежності» з переглядом мультимедійних презентацій та з виконанням Гімну в 4 класі, «Україна- соборна держава» в 5-8 класах. У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Заходи, проведені на цьому тижні, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Фотоальбом

Подібні матеріали
Переглядів: 45 | Додав: Олександр | Теги: соборність | Рейтинг: 5.0/1