Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського
Вітаю Вас, Гість

Структура 2018/2019 навчального року

Навчальний рік розпочинається 1 вересня святом «День знань» і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр - з 03 вересня по 27 грудня;

ІІ семестр - з 14 січня по 31 травня.

Канікули проводяться в такі терміни:

осінні - з 29 жовтня по 04 листопада;

зимові - з 28 грудня по 13 січня;

весняні - з 25 березня по 31 березня.

У структуру навчального року можуть бути внесені зміни пов’язані з економним використанням енергоресурсів під час опалювального сезону, дотриманням температурного режиму. Зокрема, за погодженням з відділом освіти можливе проведення уроків по суботах та внесення змін у графік і тривалість осінніх, зимових, весняних канікул. При цьому, тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів. При значному збільшенні зимових канікул враховуватиметься потреба в змістовному дозвіллі учнів у цей час.

Тривалість уроків у загальноосвітніх навчальних закладах становить: у 1-х класах – 35 хвилин, у 2-4-х класах – 40 хвилин, у 5-11-х – 45 хвилин.

Державна підсумкова атестація у випускників 9-х класів буде проведена за окремим графіком, у11,12 класах результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року.

Вручення документів про освіту випускників 9-х класів 11, 12-х класів буде проведено за окремим графіком.

Після закінчення навчального року для відпочинку та оздоровлення учнів 1-4 класів за бажанням батьків організовується пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням, який буде працювати за окремим планом.