Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

Вітаю Вас, Гість

Розклад

курсів за вибором, факультативних, індивідуальних та групових занять Сквирської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського Сквирської районної ради Київської області на  І семестр 2018-2019 навчального року

Назва заняття

Час

Клас

Ауд.

ПІП учителя

Кі-ть год.

Понеділок

 

Індивідуальні та групові  заняття з різних предметів

13:25

2

1

Бондар Л.В.

1

Факультативний курс «Математичні смарагди»»

14:20

5

24

Саченко Н.А.

1

Індивідуальні та групові  заняття з української мови

/14.20

15.15/

7

7

19

19

Кузьомко С.А.

1

 

 

 

 

 

 

Курс за вибором «Фізіологія людини»

15.15

10

6

Павелковська Н.Ю.

1

Індивідуальні та групові  заняття з історії

15.15/

11

17

Петренко Н.Л.

0,5

Факультативний курс «Розвиток мовлення»»

15:15

6

22

Юшко Н.П.

1

Індивідуальні та групові  заняття з математики

14.20/

7

19

Войцехівська Л.В.

0,5

Індивідуальні та групові  заняття з різних предметів

13:25

3

13

Ткаченко О.В.

1

Вівторок

Факультативний курс «Розвиток мовлення»»

14:20

5

24

Юшко Н.П.

1

Індивідуальні та групові  заняття з української мови

15.15/

16

Скочко О.П.

0,5

Індивідуальні та групові  заняття з української мови

15.15/

21

Лісова Т.В.

0,5

Індивідуальні та групові  заняття з української мови

15.15

11

17

Кузьомко С.А.

1

Середа

Курс за вибором «Зарубіжна література»

13:25

4

10

Потьомкіна О.В.

1

Індивідуальні та групові  заняття з математики

/15.15

16

Мандрига З.І.

0,5

Курс за вибором «Російська мова»

15.15/

8

23

Матеєнко О.В.

0,5

Індивідуальні та групові  заняття з хімії

15.15

11

17

Павелковська Н.Ю.

0,5

Четвер

 

Індивідуальні та групові  заняття з математики

15.15/

8

23

Мандрига З.І.

0,5

Факультативний курс «Цікава математика»

14.20

6

22

Саченко Н.А.

1

 Індивідуальні та групові  заняття з математики

 /15.15

11

17

Мандрига З.І.

0,5

Курс за вибором «Російська мова»

15.15

16

21

Матеєнко О.В.

1

Індивідуальні заняття з історії

15.15/

10

6

Лисак Т.О.

0,5

Індивідуальні заняття з англійської мови

/15.15

10

6

Беленок Т.В.

0,5

Індивідуальні та групові  заняття з англійської мови

15.15/

11

17

Беленок Т.В.

0,5

Індивідуальні та групові  заняття з математики

 

15.15/

21

Мандрига З.І.

0,5

П’ятниця

 

Індивідуальні та групові  заняття з української мови

14.20

8

23

Лісова Т.В.

1