Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського
Вітаю Вас, Гість

 

Нормативно-правове забезпечення

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах…

 

Закон України “Про освіту”
Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

 

Закон України “Про загальну середню освіту“
Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

3. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти.

Діти з особливими освітніми потребами мають право на першочергове зарахування до початкової школи закладу загальної середньої освіти.

 

Наказ МОН України "Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів"

Лист - роз"яснення

Лист МОЗ України від 29.03.2018 р.

Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду

 

 

 

Прийом учнів до 1 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

До 1-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського приймаються діти, яким виповниться на 01.09.2019 рік 6 років та які проживають в мікрорайоні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (згідно з Розпорядженням Сквирської РДА від 23 січня 2018 року № 36 Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти забезпечити першочерговий прийом дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування):

м. Сквира, вулиці: Стаханова, Лісова, Пушкіна, Січова, Чижика, Весняна, Польова, Миру, 2 Відродження, Незалежності з № 65 до кінця,з №68 до кінця, Богачевського з №58 до кінця,з №61 до кінця, Громова, Леваневського, Сонячна, П.Мирного, Квітнева, Плугатаря, Папаніна, Ольшевського, Максима Рильського з №59 до кінця, з№62 до кінця, Співоча, Ватутіна, Чкалова, Франка, Маслова; провулки: Фруктових садів, Білякова, Лермонтова, Весняний, Громова, Медовий, І Травня, Маслова.

с. Селезенівка

 

 

Нагадуємо, що прийом заяв до 1 класу триває до 31 травня 2019 року включно!

З 1 по 15 червня заяви прийматися не будуть!

1 червня на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 буде розміщено наказ щодо зарахування дітей до 1 класу, а також вказана наявність вільних місць та їх кількість (за наявності вільних місць буде визначено дату проведення жеребкування).

Звертаємо вашу увагу, що для зарахування дітей до 1 класу, за місцем реєстрації, до 31 травня батьки мають надати весь пакет необхідних документів (оригінал довідки 086-1/0 обов'язково) передбачений Порядком зарахування дітей до школи (п.4 ст.2).

Щодо заяв на вільні місця, достатньо копій документів.

Перелік документів для зарахування дитини до 1-го класу:
1) заява (за відповідним зразком);
2) свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія);
3) оригінал довідки 086-1/0;
Форма №086/о «Медична довідка (лікарський консультаційний висновок)» заповнюється на абітурієнтів, які вступають у навчальні заклади всіх рівнів акредитації. Форма №086/о видається амбулаторно-поліклінічними закладами після завершення ними повного обстеження і винесення висновку щодо професійної придатності. Перелік даних, що містяться в такій довідці, та порядок її отримання відображено в Інструкції щодо заповнення первинної облікової документації
4) документ, що підтверджує місце проживання дитини.
Місце проживання може бути підтверджене виключно реєстрацією місця проживання. На цьому наголошує Міністерство освіти наголошує. Це різні поняття, тож документи теж різні.
Це може бути будь-який документ, що підтверджує місце проживання саме дитини або одного з її батьків.
Які документи можна подати, щоб підтвердити місце проживання дитини?
Паспорт громадянина України одного з батьків дитини. Це можуть бути також тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання або тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення по захист в Україні.
Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або одного з її батьків. Цю довідку видають відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.
Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або одного з її батьків.
Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Документ, що засвідчує право власності на житло: свідоцтво про право власності, витяг з Держареєстру речових прав на нерухомість, договір купівлі-продажу тощо.
Рішення суду про право людини на вселення до помешкання, визнання за людиною права користування житлом або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання.
Документ, що засвідчує право користування житлом: договір найму, піднайму, оренди тощо.
Довідка про проходження служби у військовій частині.
Акт обстеження умов проживання.
Акт обстеження матеріально-побутових умов.
Будь-який інший документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків. Під словом “будь-який” мається на увазі офіційний документ, в якому вказане місце проживання дитини або одного з її батьків. Форма цього документа має бути визначена законодавством, а сам документ виданий органом державної влади або органом місцевого самоврядування.
Також батьки або опікуни дитини можуть подати документ, який засвідчує право власності на житло або право користування ним.

Якщо до першого класу збирається дитина з особливими потребами, її батьки мають надати школі документ (оригінал), який підтверджує стан дитини. Це – висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновок психолого-медико-педагогічної консультації (за наявності).

 

Інформація про набір до 1-го класу 2019/2020 н.р.

Наказом № 89 від 31.05.2019 р. Про зарахування дітей до 1 класу зараховано 14 дітей.

Класний керівник: Потьомкіна Олена Володимирівна

1 клас буде навчатися за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я. Савченко

 

Набір продовжиться з 15.06.19 р.

Як дізнатися, за якою школою закріплений будинок, у якому живе майбутній першокласник?
 • Треба звернутись до школи чи районного управління освіти, або ж скористатись освітньою картою.
 • Яких дітей зарахують до 1-го класу в першу чергу:
 • всі діти, у яких підтверджене місце проживання, і яке відноситься до відповідної школи;
 • рідні (усиновлені) брати та сестри дитини, що вже навчається у цій школі.
 • діти працівників цієї школи.
 • випускники дошкільного підрозділу цієї школи, якщо такий є.
Що треба знати про зарахування дитини у 1-ший клас на вільні місця?
 1. Батьки мають право вільно обирати школу і подавати документи до будь-якого закладу освіти.
 2. Вільні місця можуть з’явитися в школі, коли будуть зараховані всі діти за місцем проживання.
 3. На вільні місця дітей зараховують за результатом жеребкування. У 2019 році жеребкування відбудеться з 5 по 10 червня.

Проте батькам варто зважено приймати рішення. Якщо дитину не зарахують до жодної школи методом жеребкування, а в школі за місцем проживання всі місця вже будуть розподілені, то виникне питання: де ж навчатиметься дитина? Тоді дитину можуть скерувати до школи, де залишились вільні місця, у населеному пункті, де живе дитина.

До 15 червня батьки мають надати школі оригінали документів та довідку закладу освіти (оригінал або скановану копію), за яким закріплена територія, на якій живе дитина. Довідка має повідомляти про те, що дитина відрахована з цієї школи або не зарахована до неї.

Після 15 червня зарахування на вільні місця у школі відбувають у такому порядку:

 1. До початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування.
 2. Протягом навчального року – у порядку надходження заяв на зарахування.

ТОП-30 порад батькам школярів молодших класів

Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського пр. Громова,4,

м.Сквира, Київська область, 09001, Україна

 

 

тел. +38 045 6851470 E-mail: 12skvira_1zosh@ukr.net