Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського

Вітаю Вас, Гість

 

Педагогічний колектив

Прізвище, ім’я та по батькові

Квал. катег.

Назва навчального закладу

Який предмет викладає

1

Сарафинюк Леонід Васильович

вища

Київ нац.універс. ім..Шевченка

Географія

2

Дячук Олена Григорівна

вища

Київський нац.пед університет

Географія

3

Чвирук Наталія Миколаївна

вища

Полтавський пед універ

Основи здоров’я

4

Придатко Любов Сергіївна

вища

Київський нац.пед університет

Поч.класи

5

Стригун Надія Василівна

вища

Ніжинський педінститут

Біологія

6

Федорчук Оксана Василівна

спец

Вінницьке педучилище

Музика 

7

Юшко Надія Петрівна

вища

Київський нац.пед універ

Укр.мова

8

Лісова Тетяна Вікторівна

вища

Ніжинський педінститут

Укр.мова

9

Скочко Олена Павлівна

вища

Київський нац.пед університет

Укр.мова

10

Кузьомко Світлана Аркадіївна

вища

Чернівецький державний університет           ім. Ю. Федьковича

Укр.мова

11

Войцехівська Валентина Миколаївна

друга

Київський нац.лінгвіст.унів

Інозем.мова

12

Матеєнко Оксана Володимирівна

вища

Київський нац.пед університет

Світ.літер

13

Томіліна Валентина Мусіївна

вища

Махачкалінський педінст

Світ.літер

14

Войцехівська Лілія Вікторівна

спец

Житомирський нац. універ ім.. І.Франка

математика

15

Чернолецька Людмила Олегівна

вища

Горлівський педінститут

Іноз.мова

16

Беленок Тетяна Василівна

вища

Київський нац.пед універ

Іноз.мова

17

Мандрига Зоя Іванівна

вища

Житомирський педінститут

Математика

18

Саченко Надія Анатоліївна

вища

Київський нац.пед універ

Математика

19

Лінченко Олена Василівна

перша

Полтавський педінститут

Фізика

20

Янчук Тетяна Володимирівна

вища

Київ нац.унів ім..Шевченка

Історія

21

Петренко Надія Леонідівна

вища

Київський нац.пед університет

Історія

22

Павелковська Наталія Юріївна

вища

Київський нац.пед універ

Хімія

23

Бусол Ігор Дмитрович

вища

Київський інститут фізкультури

Фізкультура

24

Боярський Олександр Борисович

вища

Чернігівський педінститут

Фізкультура

25

Сененький Володимир Ігорович

вища

Вінницький педінститут

Доприз підг

26

Лисак Тетяна Олексіївна

спец

Переяслав-Хм.пед університет

історія

27

Сорока Наталія Василівна

спец

Київський педколеддж

Інформатика

28

Муштрук Тетяна Василівна

вища

Київський нац.пед університет

Труд.навч

29

Ткаченко Сергій Григорович

вища

Київський нац.пед універ

Труд.навч

30

Кондрук Олена Борисівна

спец

Білоцерківське педучил

Вихов.ГПД

31

Ткаченко Оксана Володимирівна

вища

Київський нац.пед університет

Початк. кл

32

Соляник Наталія Леонідівна

вища

Київський нац.пед університет

Початк. кл.

33

Бондар Лідія Василівна

вища

Вінницький педінститут

Початк. кл.

34

Очеретяна Тетяна Михайлівна

вища

Вінницький педінститут

Початк. кл.

35

Потьомкіна Олена Володимирівна

вища

Переяслав-Хм.педінститут

Початк. кл.

36

Оліяненко Тетяна Михайлівна

спец

Богуславське педучилище

Початк.кл.

37

Смоліна Наталія Леонідівна

спец

Київський нац.пед університет

Рос.мов

38

Боговик Оксана Петрівна

вища

Київський нац.пед угнівер

Початк. кл.

39

Павленко Лариса Григорівна

спец

Житомирський педунівер.

Вихов.ГПД

40

Тупота Олександр Дмитрович

вища

Переяслав-Хм.пед університет

Інформатика

41

Сененька Олена Іванівна

перша

Вінницький педінститут

Худ.культура

42

Навроцька Наталія Юріївна

спец

Київський нац.пед університет

Психолог

43

Кучер Алла Вячеславівна

перша

Київський інститут культури

Гурткова робота

Вчителі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1